NL EN FR DK

Onze medewerkers

De drijvende krachten achter al onze mooie projecten.

Het Inteco team bestaat uit een mooie samenstelling van personen die specialist zijn in diverse vakgebieden. Samen zijn ze goed voor honderden jaren ervaring in de plafond industrie. Samen maken zij van de plafond uitdagingen van klanten projecten om trots op te zijn!

Ad Voets
Ad Voets Productie medewerker
André van Abeelen
André van Abeelen Sales Engineer

+31(0)6 528 753 47
a.vanabeelen@inteco.nl

Andressa Cobucci
Andressa Cobucci Project Engineer

+31(0)6 251 262 16
a.cobucci@inteco.nl

Ankie van Antwerpen
Ankie van Antwerpen Administratief Medewerkster / P&O

+31(0)6 528 685 92
a.vanantwerpen@inteco.nl

Berry Cuijten
Berry Cuijten Project Engineer

+31(0)6 528 600 11
b.cuijten@inteco.nl

Bert Schepens
Bert Schepens Financieel Directeur

+31(0)6 513 038 45
b.schepens@inteco.nl

Bram Donkers
Bram Donkers Controller

+31(0)6 112 616 01
b.donkers@inteco.nl

Carl Driessen
Carl Driessen Project Engineer

+31(0)6 528 685 94
c.driessen@inteco.nl

Christian van Gestel
Christian van Gestel Productie medewerker
Coen Vermeltfoort
Coen Vermeltfoort Sales Engineer

+31(6) 213 121 19
c.vermeltfoort@inteco.nl

Cor van den Berkmortel
Cor van den Berkmortel Project Manager

+31(0)6 538 430 64
c.vandenberkmortel@inteco.nl

Corné van Heerebeek
Corné van Heerebeek Project Manager

+31(0) 6 213 896 76
c.vanheerebeek@inteco.nl

Douwe Slager
Douwe Slager Productie Medewerker
Eelco Grootveld
Eelco Grootveld Project Engineer

+31(0)6 528 685 93
e.grootveld@inteco.nl

Eric van der Plas
Eric van der Plas Project Engineer

+31(0)6 528 741 34
e.vanderplas@inteco.nl

Esther Liégeois
Esther Liégeois Project Engineer

+31(0)6 528 686 00
e.liegeois@inteco.nl

Frank Dorrepaal
Frank Dorrepaal Productie medewerker
Frans Damen
Frans Damen Productie medewerker
Hanne Højgaard
Hanne Højgaard Markt manager Denemarken

+45 224 529 89
h.hoejgaard@inteco.dk

Harro Scholten
Harro Scholten R&D Engineer

+31(0)6 111 588 98
h.scholten@inteco.nl

Jack Didderiëns
Jack Didderiëns Project Manager

+31(0)6 204 185 07
j.didderiens@inteco.nl

Jack Holthuizen
Jack Holthuizen Hoofd R & D

+31(0)6 204 460 96
j.holthuizen@inteco.nl

Jérôme Wojtrzyk
Jérôme Wojtrzyk Project Engineer

+352 661 582 282
j.wojtrzyk@inteco.lu

John Ermen
John Ermen Productie medewerker
John van de Kraak
John van de Kraak Manager België en Luxemburg

+352 691 582 285
j.vandekraak@inteco.lu

Jos Huisman
Jos Huisman BIM Coördinator

+31(0)6 528 686 01
jos.huisman@inteco.nl

Koen Hamers
Koen Hamers Hoofd Verkoop Binnendienst

+31(0)6 528 741 36
k.hamers@inteco.nl

Leon van Alebeek
Leon van Alebeek Productie medewerker
Luuk van Ingen
Luuk van Ingen Project Engineer

+31(0)6 111 219 09
l.vaningen@inteco.nl

Mari van Grinsven
Mari van Grinsven Project Engineer

+31(0)6 528 685 98
m.vangrinsven@inteco.nl

Marieke Spijkers
Marieke Spijkers Administratief medewerkster

+31(0)6 114 268 30
m.spijkers@inteco.nl

Mario van Esch
Mario van Esch Project Engineer

+31(0)6 528 685 96
m.vanesch@inteco.nl

Mark van der Mast
Mark van der Mast Project Manager

+31(0)6 255 465 14
m.vandermast@inteco.nl

Mascha van Antwerpen
Mascha van Antwerpen KAM / Preventie Medewerkster

+31(0)6 552 334 28
m.vanantwerpen@inteco.nl

Maurice Peters
Maurice Peters Productie medewerker
Mérit van Schaik
Mérit van Schaik Project Engineer

+31(0)6 528 741 35
m.vanschaik@inteco.nl

Nahum Bernabela
Nahum Bernabela Sales Engineer

+31(0)6 153 408 94
n.bernabela@inteco.nl

Paul Ruijgrok
Paul Ruijgrok Algemeen Directeur

+31(0)6 532 318 58
p.ruijgrok@inteco.nl

Peggie van der Heijden
Peggie van der Heijden Administratief Medewerkster

+31(0)6 528 685 91
p.vanderheijden@inteco.nl

Peter Schellen
Peter Schellen Productie medewerker
Piet van Eijndhoven
Piet van Eijndhoven Project Engineer

+31(0)6 528 685 95
p.vaneijndhoven@inteco.nl

Reggie van Genuchten
Reggie van Genuchten Management Assistent

+31(0)6 528 685 97
r.vangenuchten@inteco.nl

Roef Jansen
Roef Jansen Project Manager

+31(0)6 512 683 59
r.jansen@inteco.nl

Roland Braken
Roland Braken Productie medewerker
Sherbey Sambo
Sherbey Sambo Project Engineer

+31(0)6 104 743 89
s.sambo@inteco.nl

Theo Jansen
Theo Jansen Project Engineer

+31(0)6 528 741 33
t.jansen@inteco.nl

Theo van Abeelen
Theo van Abeelen Productie medewerker
Toine Vermeulen
Toine Vermeulen Tendermanager

+31(0)6 533 508 23
a.vermeulen@inteco.nl

Ton Fens MBA
Ton Fens MBA Commercieel Directeur

+31(0)6 112 535 58
t.fens@inteco.nl

Wichard van Gent
Wichard van Gent Productie Manager

+31(0)6 152 017 80
w.vangent@inteco.nl

Wim Berkhof
Wim Berkhof Hoofd Projectuitvoering

+31(0)6 515 988 34
w.berkhof@inteco.nl

Wim Stevenaar
Wim Stevenaar Werkvoorbereider / planner

+31(0)6 528 685 99
w.stevenaar@inteco.nl

Wim van Kempen
Wim van Kempen Technische zaken

+31(0)6 513 038 44
w.vankempen@inteco.nl

Xavier Nabunsky
Xavier Nabunsky Project Manager België en Luxemburg

+352 661 582 288
x.nabunsky@inteco.lu

Yvonne Mentzel-Broekman
Yvonne Mentzel-Broekman Marketing Communicatie Adviseur

+31(0)6 526 881 59
y.mentzel@inteco.nl