NL EN FR DA

Onze medewerkers

De drijvende krachten achter al onze mooie klimaatplafond projecten.

Het Inteco team bestaat uit een mooie samenstelling van personen die specialist zijn in diverse vakgebieden. Samen zijn ze goed voor honderden jaren ervaring in de klimaatplafond branche. Samen maken zij van de klimaatplafond uitdagingen van klanten projecten om trots op te zijn!

Ad Voets
Ad Voets Productie medewerker


a.voets@inteco.nl

André van Abeelen
André van Abeelen Sales Engineer

+31(0)6 528 753 47
a.vanabeelen@inteco.nl

Angelina Kita
Angelina Kita Productie medewerker


a.kita@inteco.nl

Ankie van Antwerpen
Ankie van Antwerpen Administratief Medewerkster / P&O

+31(0)6 528 685 92
a.vanantwerpen@inteco.nl

Bernd Kroon
Bernd Kroon IT Specialist

+31(0)6 235 111 84
b.kroon@inteco.nl

Bram Donkers
Bram Donkers Financieel Manager

+31(0)6 112 616 01
b.donkers@inteco.nl

Carl Driessen
Carl Driessen BIM Engineer

+31(0)6 528 685 94
c.driessen@inteco.nl

Charlotte van Hemert
Charlotte van Hemert HR Coördinator

+31(0)6 104 743 89
c.vanhemert@inteco.nl

Christian van Gestel
Christian van Gestel Logistiek medewerker


c.vangestel@inteco.nl

Cor van den Berkmortel
Cor van den Berkmortel Operationeel manager

+31(0)6 538 430 64
c.vandenberkmortel@inteco.nl

Corné van Heerebeek
Corné van Heerebeek Projectbegeleider

+31(0) 6 213 896 76
c.vanheerebeek@inteco.nl

Dave Wagemakers
Dave Wagemakers Project Manager

+31 (0)6 274 175 65
d.wagemakers@inteco.nl

Davide Pierani
Davide Pierani BIM Modelleur

+31(0)6 111 219 09
d.pierani@inteco.nl

Eelco Grootveld
Eelco Grootveld BIM Engineer

+31(0)6 528 685 93
e.grootveld@inteco.nl

Eric Dubèl
Eric Dubèl Sr. Commercieel Manager

+31(0)6 528 686 00
e.dubel@inteco.nl

Frans Damen
Frans Damen Productie medewerker


f.damen@inteco.nl

Ger Dilven
Ger Dilven Projectbegeleider

+31(0)6 528 600 11
g.dilven@inteco.nl

Harro Scholten
Harro Scholten R&D Engineer

+31(0)6 111 588 98
h.scholten@inteco.nl

Henrie van der Voort
Henrie van der Voort Voorman productie

+31(0)6 155 875 92
h.vandervoort@inteco.nl

Joep van de Geer
Joep van de Geer Financieel Directeur

+31(0)6 121 611 28
j.vandegeer@inteco.nl

John van de Kraak
John van de Kraak Manager België en Luxemburg

+352 691 582 285
j.vandekraak@inteco.lu

John van den Broek
John van den Broek Inkoop Manager

+31(0)6 251 809 01
j.vandenbroek@inteco.nl

Jolanda van Helvoirt
Jolanda van Helvoirt Administratief medewerkster

+31(0)6 114 268 30
j.vanhelvoirt@inteco.nl

Joran Merkx
Joran Merkx Project Manager

+31(0)6 528 685 95
j.merkx@inteco.nl

Joris van Heijst
Joris van Heijst Marketing specialist

+31 6 21859928
j.vanheijst@inteco.nl

Jos Huisman
Jos Huisman Coördinator Project Engineering

+31(0)6 528 686 01
jos.huisman@inteco.nl

Kenan Simsek
Kenan Simsek Project Manager


k.simsek@inteco.nl

Kevin Schelle
Kevin Schelle Sales Engineer

+31(0)6 274 164 74
k.schelle@inteco.nl

Leon van Alebeek
Leon van Alebeek Productie medewerker


l.vanalebeek@inteco.nl

Ludwig Swaagman
Ludwig Swaagman Project Manager


l.swaagman@inteco.nl

Marco de Vries
Marco de Vries Logistiek Coordinator


m.devries@inteco.nl

Mari van Grinsven
Mari van Grinsven Werkvoorbereider

+31(0)6 528 685 98
m.vangrinsven@inteco.nl

Mario van Esch
Mario van Esch Sales Engineer

+31(0)6 528 685 96
m.vanesch@inteco.nl

Mascha van Antwerpen
Mascha van Antwerpen KAM Coördinator en Preventiemedewerkster

+31(0)6 552 334 28
m.vanantwerpen@inteco.nl

Maurice Peters
Maurice Peters Productie medewerker


m.peters@inteco.nl

Mérit van Schaik
Mérit van Schaik BIM Engineer

+31(0)6 528 741 35
m.vanschaik@inteco.nl

Ömer Aktas
Ömer Aktas BIM Engineer

+31(0)6 251 262 16
o.aktas@inteco.nl

Paul Ruijgrok
Paul Ruijgrok Algemeen Directeur

+31(0)6 532 318 58
p.ruijgrok@inteco.nl

Peggie van der Heijden
Peggie van der Heijden Administratief Medewerkster

+31(0)6 528 685 91
p.vanderheijden@inteco.nl

Peter Schellen
Peter Schellen Productie medewerker


p.schellen@inteco.nl

Raymond Corbey
Raymond Corbey Project Manager

+31(0)6 106 701 63
r.corbey@inteco.nl

Rob van Straten
Rob van Straten Productie medewerker


r.vanstraten@inteco.nl

Roland Braken
Roland Braken Productie medewerker


r.braken@inteco.nl

Ronald Versteeg
Ronald Versteeg Service Monteur

+31(0)6 508 997 48
r.versteeg@inteco.nl

Teun van Herk
Teun van Herk BIM Engineer


t.vanherk@inteco.nl

Theo Jansen
Theo Jansen BIM Engineer

+31(0)6 528 741 33
t.jansen@inteco.nl

Theo van Abeelen
Theo van Abeelen Productie medewerker


t.vanabeelen@inteco.nl

Theo Vos
Theo Vos Project Manager

+31(0)6 216 892 79
t.vos@inteco.nl

Timothy Vrins
Timothy Vrins Business Unit Manager Phaseo

+31(0)6 233 909 00
t.vrins@inteco.nl

Toine Vermeulen
Toine Vermeulen Tendermanager

+31(0)6 533 508 23
a.vermeulen@inteco.nl

William van Schijndel
William van Schijndel Productie medewerker


w.vanschijndel@inteco.nl

Wim Stevenaar
Wim Stevenaar Logistiek medewerker

+31(0)6 528 685 99
w.stevenaar@inteco.nl

Xavier Nabunsky
Xavier Nabunsky Project Manager België en Luxemburg

+352 661 582 288
x.nabunsky@inteco.lu