NL EN FR DK

Onze medewerkers

De drijvende krachten achter al onze mooie projecten.

Het Inteco team bestaat uit een mooie samenstelling van personen die specialist zijn in diverse vakgebieden. Samen zijn ze goed voor honderden jaren ervaring in de plafond industrie. Samen maken zij van de plafond uitdagingen van klanten projecten om trots op te zijn!

Ad Voets
Ad Voets Productie medewerker
Ali Osman Oztürk
Ali Osman Oztürk Productie medewerker
André van Abeelen
André van Abeelen Sales Engineer

+31(0)6 528 753 47
a.vanabeelen@inteco.nl

Andressa Cobucci
Andressa Cobucci BIM Modelleur

+31(0)6 251 262 16
a.cobucci@inteco.nl

Anette de Laat
Anette de Laat Productie medewerker
Ankie van Antwerpen
Ankie van Antwerpen Administratief Medewerkster / P&O

+31(0)6 528 685 92
a.vanantwerpen@inteco.nl

Berry Cuijten
Berry Cuijten Projectbegeleider

+31(0)6 528 600 11
b.cuijten@inteco.nl

Bram Donkers
Bram Donkers Controller

+31(0)6 112 616 01
b.donkers@inteco.nl

Carl Driessen
Carl Driessen BIM Engineer

+31(0)6 528 685 94
c.driessen@inteco.nl

Christian van Gestel
Christian van Gestel Logistiek medewerker
Coen Vermeltfoort
Coen Vermeltfoort Sales Engineer

+31(6) 213 121 19
c.vermeltfoort@inteco.nl

Cor van den Berkmortel
Cor van den Berkmortel Manager Manufacturing

+31(0)6 538 430 64
c.vandenberkmortel@inteco.nl

Corné van Heerebeek
Corné van Heerebeek Projectbegeleider

+31(0) 6 213 896 76
c.vanheerebeek@inteco.nl

Davide Pierani
Davide Pierani BIM Modelleur

+31(0)6 111 219 09
d.pierani@inteco.nl

Douwe Slager
Douwe Slager Productie Medewerker
Eelco Grootveld
Eelco Grootveld BIM Engineer

+31(0)6 528 685 93
e.grootveld@inteco.nl

Eric van der Plas
Eric van der Plas BIM Modelleur

+31(0)6 528 741 34
e.vanderplas@inteco.nl

Esther Liégeois
Esther Liégeois BIM Engineer

+31(0)6 528 686 00
e.liegeois@inteco.nl

Frank Dorrepaal
Frank Dorrepaal Productie medewerker
Frans Damen
Frans Damen Productie medewerker
Hans Keuninx
Hans Keuninx Productie medewerker
Harro Scholten
Harro Scholten R&D Engineer

+31(0)6 111 588 98
h.scholten@inteco.nl

Henrie van der Voort
Henrie van der Voort Productie medewerker
Jack Didderiëns
Jack Didderiëns Project Manager

+31(0)6 204 185 07
j.didderiens@inteco.nl

Jack Holthuizen
Jack Holthuizen R&D Engineer

+31(0)6 204 460 96
j.holthuizen@inteco.nl

Joep van de Geer
Joep van de Geer Financieel Directeur

+31(0)6 121 611 28
j.vandegeer@inteco.nl

John van de Kraak
John van de Kraak Manager België en Luxemburg

+352 691 582 285
j.vandekraak@inteco.lu

Jos Huisman
Jos Huisman Coördinator Project Engineering

+31(0)6 528 686 01
jos.huisman@inteco.nl

Koen Hamers
Koen Hamers Coördinator Sales Engineering

+31(0)6 528 741 36
k.hamers@inteco.nl

Leon van Alebeek
Leon van Alebeek Productie medewerker
Mari van Grinsven
Mari van Grinsven Planner/Werkvoorbereider

+31(0)6 528 685 98
m.vangrinsven@inteco.nl

Marieke Spijkers
Marieke Spijkers Administratief medewerkster

+31(0)6 114 268 30
m.spijkers@inteco.nl

Mario van Esch
Mario van Esch Werkvoorbereider

+31(0)6 528 685 96
m.vanesch@inteco.nl

Mascha van Antwerpen
Mascha van Antwerpen KAM / Preventie Medewerkster

+31(0)6 552 334 28
m.vanantwerpen@inteco.nl

Maurice Peters
Maurice Peters Productie medewerker
Mérit van Schaik
Mérit van Schaik BIM Engineer

+31(0)6 528 741 35
m.vanschaik@inteco.nl

Paul Ruijgrok
Paul Ruijgrok Algemeen Directeur

+31(0)6 532 318 58
p.ruijgrok@inteco.nl

Peggie van der Heijden
Peggie van der Heijden Administratief Medewerkster

+31(0)6 528 685 91
p.vanderheijden@inteco.nl

Peter Schellen
Peter Schellen Productie medewerker
Piet van Eijndhoven
Piet van Eijndhoven Projectbegeleider

+31(0)6 528 685 95
p.vaneijndhoven@inteco.nl

Reggie van Genuchten
Reggie van Genuchten HR Adviseur / Management Assistent

+31(0)6 528 685 97
r.vangenuchten@inteco.nl

René Franssen
René Franssen BIM Modelleur

+31(0)6 152 408 22
r.franssen@inteco.nl

Roef Jansen
Roef Jansen Project Manager

+31(0)6 512 683 59
r.jansen@inteco.nl

Roland Braken
Roland Braken Productie medewerker
Sherbey Sambo
Sherbey Sambo BIM Modelleur

+31(0)6 104 743 89
s.sambo@inteco.nl

Theo Jansen
Theo Jansen BIM Engineer

+31(0)6 528 741 33
t.jansen@inteco.nl

Theo van Abeelen
Theo van Abeelen Productie medewerker
Theo Vos
Theo Vos Project Manager

+31(0)6 216 892 79
t.vos@inteco.nl

Toine Vermeulen
Toine Vermeulen Tendermanager

+31(0)6 533 508 23
a.vermeulen@inteco.nl

Ton Fens MBA
Ton Fens MBA Commercieel Directeur

+31(0)6 112 535 58
t.fens@inteco.nl

Wim Berkhof
Wim Berkhof Project Manager

+31(0)6 515 988 34
w.berkhof@inteco.nl

Wim Stevenaar
Wim Stevenaar Logistiek medewerker

+31(0)6 528 685 99
w.stevenaar@inteco.nl

Wim van Kempen
Wim van Kempen Technisch medewerker

+31(0)6 513 038 44
w.vankempen@inteco.nl

Xavier Nabunsky
Xavier Nabunsky Project Manager België en Luxemburg

+352 661 582 288
x.nabunsky@inteco.lu

Yvonne Mentzel
Yvonne Mentzel Marketing Communicatie Specialist

+31(0)6 526 881 59
y.mentzel@inteco.nl