NL EN FR DK

Onze medewerkers

De drijvende krachten achter al onze mooie projecten.

Het Inteco team bestaat uit een mooie samenstelling van personen die specialist zijn in diverse vakgebieden. Samen zijn ze goed voor honderden jaren ervaring in de plafond industrie. Samen maken zij van de plafond uitdagingen van klanten projecten om trots op te zijn!

Berry Cuijten
Berry Cuijten Projectbegeleider

+31(0)6 528 600 11
b.cuijten@inteco.nl

Carl Driessen
Carl Driessen BIM Engineer

+31(0)6 528 685 94
c.driessen@inteco.nl

Corné van Heerebeek
Corné van Heerebeek Projectbegeleider

+31(0) 6 213 896 76
c.vanheerebeek@inteco.nl

Davide Pierani
Davide Pierani BIM Modelleur

+31(0)6 111 219 09
d.pierani@inteco.nl

Eelco Grootveld
Eelco Grootveld BIM Engineer

+31(0)6 528 685 93
e.grootveld@inteco.nl

Eric van der Plas
Eric van der Plas BIM Modelleur

+31(0)6 528 741 34
e.vanderplas@inteco.nl

Esther Liégeois
Esther Liégeois BIM Engineer

+31(0)6 528 686 00
e.liegeois@inteco.nl

Finn Koppelmans
Finn Koppelmans Project Manager

+31(0)6 255 465 14
f.koppelmans@inteco.nl

Jos Huisman
Jos Huisman Coördinator Project Engineering

+31(0)6 528 686 01
jos.huisman@inteco.nl

Mérit van Schaik
Mérit van Schaik BIM Engineer

+31(0)6 528 741 35
m.vanschaik@inteco.nl

Piet van Eijndhoven
Piet van Eijndhoven Projectbegeleider

+31(0)6 528 685 95
p.vaneijndhoven@inteco.nl

René Franssen
René Franssen BIM Modelleur

+31(0)6 152 408 22
r.franssen@inteco.nl

Roef Jansen
Roef Jansen Project Manager

+31(0)6 512 683 59
r.jansen@inteco.nl

Ronald Versteeg
Ronald Versteeg Service Monteur

+31(0)6 508 997 48
r.versteeg@inteco.nl

Theo Jansen
Theo Jansen BIM Engineer

+31(0)6 528 741 33
t.jansen@inteco.nl

Theo Vos
Theo Vos Project Manager

+31(0)6 216 892 79
t.vos@inteco.nl

Wim Berkhof
Wim Berkhof Project Manager

+31(0)6 515 988 34
w.berkhof@inteco.nl