NL EN FR DK

Onze medewerkers

De drijvende krachten achter al onze mooie klimaatplafond projecten.

Het Inteco team bestaat uit een mooie samenstelling van personen die specialist zijn in diverse vakgebieden. Samen zijn ze goed voor honderden jaren ervaring in de klimaatplafond branche. Samen maken zij van de klimaatplafond uitdagingen van klanten projecten om trots op te zijn!

Carl Driessen
Carl Driessen BIM Engineer

+31(0)6 528 685 94
c.driessen@inteco.nl

Corné van Heerebeek
Corné van Heerebeek Projectbegeleider

+31(0) 6 213 896 76
c.vanheerebeek@inteco.nl

Davide Pierani
Davide Pierani BIM Modelleur

+31(0)6 111 219 09
d.pierani@inteco.nl

Eelco Grootveld
Eelco Grootveld BIM Engineer

+31(0)6 528 685 93
e.grootveld@inteco.nl

Finn Koppelmans
Finn Koppelmans Project Manager

+31(0)6 255 465 14
f.koppelmans@inteco.nl

Ger Dilven
Ger Dilven Projectbegeleider

+31(0)6 528 600 11
g.dilven@inteco.nl

Jaouad Majiti
Jaouad Majiti Operationeel Manager

+31(0)6 152 017 80
j.majiti@inteco.nl

Joran Merkx
Joran Merkx Project Manager

+31(0)6 528 685 95
j.merkx@inteco.nl

Jos Huisman
Jos Huisman Coördinator Project Engineering

+31(0)6 528 686 01
jos.huisman@inteco.nl

Mérit van Schaik
Mérit van Schaik BIM Engineer

+31(0)6 528 741 35
m.vanschaik@inteco.nl

Ömer Aktas
Ömer Aktas BIM Engineer

+31(0)6 251 262 16
o.aktas@inteco.nl

Raymond Corbey
Raymond Corbey Coördinator Projectuitvoering

+31(0)6 106 701 63
r.corbey@inteco.nl

Reda Hamza
Reda Hamza BIM Engineer

+31(0)6 528 741 34
r.hamza@inteco.nl

Rick Timmer
Rick Timmer BIM Engineer

+31(0)6 204 185 07
r.timmer@inteco.nl

Ronald Versteeg
Ronald Versteeg Service Monteur

+31(0)6 508 997 48
r.versteeg@inteco.nl

Theo Jansen
Theo Jansen BIM Engineer

+31(0)6 528 741 33
t.jansen@inteco.nl

Theo Korthout
Theo Korthout Project Manager

+31(0)6 112 321 80
t.korthout@inteco.nl

Theo Vos
Theo Vos Project Manager

+31(0)6 216 892 79
t.vos@inteco.nl

Zayon Brooks
Zayon Brooks BIM Engineer


z.brooks@inteco.nl