NL EN FR DK

Onze medewerkers

De drijvende krachten achter al onze mooie projecten.

Het Inteco team bestaat uit een mooie samenstelling van personen die specialist zijn in diverse vakgebieden. Samen zijn ze goed voor honderden jaren ervaring in de plafond industrie. Samen maken zij van de plafond uitdagingen van klanten projecten om trots op te zijn!

Andressa Cobucci
Andressa Cobucci BIM Modelleur

+31(0)6 251 262 16
a.cobucci@inteco.nl

Berry Cuijten
Berry Cuijten Projectbegeleider

+31(0)6 528 600 11
b.cuijten@inteco.nl

Corné van Heerebeek
Corné van Heerebeek Projectbegeleider

+31(0) 6 213 896 76
c.vanheerebeek@inteco.nl

Eelco Grootveld
Eelco Grootveld BIM Engineer

+31(0)6 528 685 93
e.grootveld@inteco.nl

Eric van der Plas
Eric van der Plas BIM Modelleur

+31(0)6 528 741 34
e.vanderplas@inteco.nl

Esther Liégeois
Esther Liégeois BIM Engineer

+31(0)6 528 686 00
e.liegeois@inteco.nl

Jack Didderiëns
Jack Didderiëns Project Manager

+31(0)6 204 185 07
j.didderiens@inteco.nl

Jos Huisman
Jos Huisman Coördinator Project Engineering

+31(0)6 528 686 01
jos.huisman@inteco.nl

Luuk van Ingen
Luuk van Ingen BIM Engineer

+31(0)6 111 219 09
l.vaningen@inteco.nl

Mark van der Mast
Mark van der Mast Coördinator Project Management

+31(0)6 255 465 14
m.vandermast@inteco.nl

Mérit van Schaik
Mérit van Schaik BIM Modelleur

+31(0)6 528 741 35
m.vanschaik@inteco.nl

Piet van Eijndhoven
Piet van Eijndhoven Projectbegeleider

+31(0)6 528 685 95
p.vaneijndhoven@inteco.nl

Roef Jansen
Roef Jansen Project Manager

+31(0)6 512 683 59
r.jansen@inteco.nl

Sherbey Sambo
Sherbey Sambo BIM Modelleur

+31(0)6 104 743 89
s.sambo@inteco.nl

Theo Jansen
Theo Jansen Project Engineer

+31(0)6 528 741 33
t.jansen@inteco.nl

Wim Berkhof
Wim Berkhof Project Manager

+31(0)6 515 988 34
w.berkhof@inteco.nl