NL EN FR DK

Onze medewerkers

De drijvende krachten achter al onze mooie projecten.

Het Inteco team bestaat uit een mooie samenstelling van personen die specialist zijn in diverse vakgebieden. Samen zijn ze goed voor honderden jaren ervaring in de plafond industrie. Samen maken zij van de plafond uitdagingen van klanten projecten om trots op te zijn!

Berry Cuijten
Berry Cuijten Assistent Projectleider

+31(0)6 528 600 11
b.cuijten@inteco.nl

Carl Driessen
Carl Driessen Assistent Projectleider

+31(0)6 528 685 94
c.driessen@inteco.nl

Cor van den Berkmortel
Cor van den Berkmortel Projectleider

+31(0)6 538 430 64
c.vandenberkmortel@inteco.nl

Corné van Heerebeek
Corné van Heerebeek Projectleider

+31(0) 6 213 896 76
c.vanheerebeek@inteco.nl

Eelco Grootveld
Eelco Grootveld Project Engineer

+31(0)6 528 685 93
e.grootveld@inteco.nl

Eric van der Plas
Eric van der Plas Assistent Projectleider / werkvoorbereider

+31(0)6 528 741 34
e.vanderplas@inteco.nl

Esther Liégeois
Esther Liégeois Engineer / 3d-tekenaar

+31(0)6 528 686 00
e.liegeois@inteco.nl

Jack Didderiëns
Jack Didderiëns Projectleider

+31(0)6 204 185 07
j.didderiens@inteco.nl

Jos Huisman
Jos Huisman BIM Coördinator

+31(0)6 528 686 01
jos.huisman@inteco.nl

Ludwig Swaagman
Ludwig Swaagman Assistent Projectleider

+31(0)6 508 997 48
l.swaagman@inteco.nl

Luuk van Ingen
Luuk van Ingen Project Engineer

+31(0)6 111 219 09
l.vaningen@inteco.nl

Mari van Grinsven
Mari van Grinsven Assistent Projectleider

+31(0)6 528 685 98
m.vangrinsven@inteco.nl

Mérit van Schaik
Mérit van Schaik Assistent Projectleider

+31(0)6 528 741 35
m.vanschaik@inteco.nl

Piet van Eijndhoven
Piet van Eijndhoven Assistent Projectleider

+31(0)6 528 685 95
p.vaneijndhoven@inteco.nl

Roef Jansen
Roef Jansen Projectleider

+31(0)6 512 683 59
r.jansen@inteco.nl

Theo Jansen
Theo Jansen Project Engineer

+31(0)6 528 741 33
t.jansen@inteco.nl

Wim Berkhof
Wim Berkhof Hoofd Projectuitvoering

+31(0)6 515 988 34
w.berkhof@inteco.nl