NL EN FR DK

Vores medarbejdere

Drivkraften bag alle vores fantastiske projekter

Inteco-teamet er en god blanding af personer, der er specialiseret i forskellige discipliner. Sammen har de i alt hundredvis af års erfaring i loftindustrien. De omdanner kundernes loftudfordringer til løsninger, vi kan være stolte af!

Ad Voets
Ad Voets Produktion medarbejder
Ali Osman Oztürk
Ali Osman Oztürk Produktion medarbejder
Andre van Abeelen
Andre van Abeelen Sales Ingeniør

+31(0)6 528 753 47
a.vanabeelen@inteco.nl

Andressa Cobucci
Andressa Cobucci BIM Ingeniør

+31(0)6 251 262 16
a.cobucci@inteco.nl

Anette de Laat
Anette de Laat Produktion medarbejder
Ankie van Antwerpen
Ankie van Antwerpen Administrationsassistent / P&O

+31(0)6 528 685 92
a.vanantwerpen@inteco.nl

Berry Cuijten
Berry Cuijten Projekt Assistent

+31(0)6 528 600 11
b.cuijten@inteco.nl

Bram Donkers
Bram Donkers Controller

+31(0)6 112 616 01
b.donkers@inteco.nl

Carl Driessen
Carl Driessen BIM Ingeniør

+31(0)6 528 685 94
c.driessen@inteco.nl

Christian van Gestel
Christian van Gestel Logistisk medarbejder
Coen Vermeltfoort
Coen Vermeltfoort Sales Ingeniør

+31(6) 213 121 19
c.vermeltfoort@inteco.nl

Cor van den Berkmortel
Cor van den Berkmortel Managerproduktion

+31(0)6 538 430 64
c.vandenberkmortel@inteco.nl

Corné van Heerebeek
Corné van Heerebeek Project Assistent

+31(0)6 213 896 76
c.vanheerebeek@inteco.nl

Davide Pierani
Davide Pierani BIM Modeller

+31(0)6 111 219 09
d.pierani@inteco.nl

Douwe Slager
Douwe Slager Produktion medarbejder
Eelco Grootveld
Eelco Grootveld BIM Ingeniør

+31(0)6 528 685 93
e.grootveld@inteco.nl

Eric van der Plas
Eric van der Plas BIM Modeller

+31(0)6 528 741 34
e.vanderplas@inteco.nl

Esther Liégeois
Esther Liégeois BIM Ingeniør

+31(0)6 528 685 93
e.liegeois@inteco.nl

Frank Dorrepaal
Frank Dorrepaal Produktion medarbejder
Frans Damen
Frans Damen Produktion medarbejder
Hans Keuninx
Hans Keuninx Produktion medarbejder
Harro Scholten
Harro Scholten R&D Engineer

+31(0)6 111 588 98
h.scholten@inteco.nl

Henrie van der Voort
Henrie van der Voort Produktion medarbejder
Jack Didderiëns
Jack Didderiëns Projektleder

+31(0)6 204 185 07
j.didderiens@inteco.nl

Jack Holthuizen
Jack Holthuizen R&D Engineer

+31(0)6 204 460 96
j.holthuizen@inteco.nl

Joep van de Geer
Joep van de Geer Finansdirektør

+31(0)6 121 611 28
j.vandegeer@inteco.nl

John van de Kraak
John van de Kraak Market Manager Belgien og Luxembourg

+352 691 582 285
j.vandekraak@inteco.lu

Jos Huisman
Jos Huisman Koordinator Ingeniørarbejde

+31(0)6 528 686 01
jos.huisman@inteco.nl

Koen Hamers
Koen Hamers Coordinator Sales Ingeniør

+31(0)6 528 741 36
k.hamers@inteco.nl

Leon van Alebeek
Leon van Alebeek Produktion medarbejder
Mari van Grinsven
Mari van Grinsven Planner

+31(0)6 528 685 98
m.vangrinsven@inteco.nl

Marieke Spijkers
Marieke Spijkers Administrationsassistent

+31(0)6 114 268 30
m.spijkers@inteco.nl

Mario van Esch
Mario van Esch Planner

+31(0)6 528 685 96
m.vanesch@inteco.nl

Mascha van Antwerpen
Mascha van Antwerpen KAM-assistent

+31(0)6 552 334 28
m.vanantwerpen@inteco.nl

Maurice Peters
Maurice Peters Produktion medarbejder
Mérit van Schaik
Mérit van Schaik BIM Ingeniør

+31(0)6 528 741 35
m.vanschaik@inteco.nl

Paul Ruijgrok
Paul Ruijgrok Direktør

+31(0)6 532 318 58
p.ruijgrok@inteco.nl

Peggie van der Heijden
Peggie van der Heijden Administrationsassistent

+31(0)6 528 685 91
p.vanderheijden@inteco.nl

Peter Schellen
Peter Schellen Produktion medarbejder
Piet van Eijndhoven
Piet van Eijndhoven Projekt Assistent

+31(0)6 528 685 95
p.vaneijndhoven@inteco.nl

Reggie van Genuchten
Reggie van Genuchten HR Rådgiver

+31(0)6 528 685 97
r.vangenuchten@inteco.nl

René Franssen
René Franssen BIM Modeller

+31(0)6 152 408 22
r.franssen@inteco.nl

Roef Jansen
Roef Jansen Projektleder

+31(0)6 512 683 59
r.jansen@inteco.nl

Roland Braken
Roland Braken Produktion medarbejder
Sherbey Sambo
Sherbey Sambo BIM Modeller

+31(0)6 104 743 89
s.sambo@inteco.nl

Theo Jansen
Theo Jansen BIM Ingeniør

+31(0)6 528 741 33
t.jansen@inteco.nl

Theo van Abeelen
Theo van Abeelen Produktion medarbejder
Theo Vos
Theo Vos Projektleder

+31(0)6 216 892 79
t.vos@inteco.nl

Toine Vermeulen
Toine Vermeulen Tendermanager

+31(0)6 533 508 23
a.vermeulen@inteco.nl

Ton Fens MBA
Ton Fens MBA Salg direktør

+31(0)6 112 535 58
t.fens@inteco.nl

Wim Berkhof
Wim Berkhof Projektleder

+31(0)6 515 988 34
w.berkhof@inteco.nl

Wim Stevenaar
Wim Stevenaar Logistisk medarbejder

+31(0)6 528 685 99
w.stevenaar@inteco.nl

Wim van Kempen
Wim van Kempen Teknisk Medarbejder

+31(0) 6 513 038 44
w.vankempen@inteco.nl

Xavier Nabunsky
Xavier Nabunsky Produktchef

+352 661 582 288
x.nabunsky@inteco.lu

Yvonne Mentzel
Yvonne Mentzel Rådgiver i markedsføringskommunikation

+31(0)6 526 881 59
y.mentzel@inteco.nl