NL EN FR DK

Vores medarbejdere

Drivkraften bag alle vores fantastiske projekter

Inteco-teamet er en god blanding af personer, der er specialiseret i forskellige discipliner. Sammen har de i alt hundredvis af års erfaring i loftindustrien. De omdanner kundernes loftudfordringer til løsninger, vi kan være stolte af!

Ad Voets
Ad Voets Produktion medarbejder
Andre van Abeelen
Andre van Abeelen Sales Ingeniør

+31(0)6 528 753 47
a.vanabeelen@inteco.nl

Ankie van Antwerpen
Ankie van Antwerpen Administrationsassistent / P&O

+31(0)6 528 685 92
a.vanantwerpen@inteco.nl

Berry Cuijten
Berry Cuijten Projekt Ingeniør

+31(0)6 528 600 11
b.cuijten@inteco.nl

Bert Schepens
Bert Schepens Økonomidirektør

+31(0)6 513 038 45
b.schepens@inteco.nl

Bram Donkers
Bram Donkers Omkostnings analytiker

+31(0)6 112 616 01
b.donkers@inteco.nl

Carl Driessen
Carl Driessen Projekt Ingeniør

+31(0)6 528 685 94
c.driessen@inteco.nl

Christian van Gestel
Christian van Gestel Produktion medarbejder
Coen Vermeltfoort
Coen Vermeltfoort Sales Ingeniør

+31(6) 213 121 19
c.vermeltfoort@inteco.nl

Cor van den Berkmortel
Cor van den Berkmortel Projektleder

+31(0)6 538 430 64
c.vandenberkmortel@inteco.nl

Corné van Heerebeek
Corné van Heerebeek Projectleder

+31(0)6 213 896 76
c.vanheerebeek@inteco.nl

Douwe Slager
Douwe Slager Produktion medarbejder
Eelco Grootveld
Eelco Grootveld Projekt Ingeniør

+31(0)6 528 685 93
e.grootveld@inteco.nl

Eric van der Plas
Eric van der Plas Projekt Ingeniør

+31(0)6 528 741 34
e.vanderplas@inteco.nl

Esther Liégeois
Esther Liégeois Projekt Ingeniør

+31(0)6 528 685 93
e.liegeois@inteco.nl

Frank Dorrepaal
Frank Dorrepaal Produktion medarbejder
Frans Damen
Frans Damen Produktion medarbejder
Hanne Winther Højgaard
Hanne Winther Højgaard Marked Manager, Danmark

+45 224 529 89
h.hoejgaard@inteco.dk

Harro Scholten
Harro Scholten R&D Engineer

+31(0)6 111 588 98
h.scholten@inteco.nl

Jack Didderiëns
Jack Didderiëns Projektleder

+31(0)6 204 185 07
j.didderiens@inteco.nl

Jack Holthuizen
Jack Holthuizen Ansvarlig for forskning og udvikling

+31(0)6 204 460 96
j.holthuizen@inteco.nl

John Ermen
John Ermen Produktion medarbejder
John van de Kraak
John van de Kraak Market Manager Belgien og Luxembourg

+352 691 582 285
j.vandekraak@inteco.lu

Jos Huisman
Jos Huisman BIM Koordinator

+31(0)6 528 686 01
jos.huisman@inteco.nl

Koen Hamers
Koen Hamers Backoffice Manager, Salg

+31(0)6 528 741 36
k.hamers@inteco.nl

Leon van Alebeek
Leon van Alebeek Produktion medarbejder
Luuk van Ingen
Luuk van Ingen Projekt Ingeniør

+31(0) 6 111 219 09
l.vaningen@inteco.nl

Mari van Grinsven
Mari van Grinsven Projekt Ingeniør

+31(0)6 528 685 98
m.vangrinsven@inteco.nl

Marieke Spijkers
Marieke Spijkers Administrationsassistent

+31(0)6 114 268 30
m.spijkers@inteco.nl

Mario van Esch
Mario van Esch Projekt Ingeniør

+31(0)6 528 685 96
m.vanesch@inteco.nl

Mascha van Antwerpen
Mascha van Antwerpen KAM-assistent

+31(0)6 552 334 28
m.vanantwerpen@inteco.nl

Maurice Peters
Maurice Peters Produktion medarbejder
Mérit van Schaik
Mérit van Schaik Projekt Ingeniør

+31(0)6 528 741 35
m.vanschaik@inteco.nl

Paul Ruijgrok
Paul Ruijgrok Direktør

+31(0)6 532 318 58
p.ruijgrok@inteco.nl

Peggie van der Heijden
Peggie van der Heijden Administrationsfunktioner

+31(0)6 528 685 91
p.vanderheijden@inteco.nl

Peter Schellen
Peter Schellen Produktion medarbejder
Piet van Eijndhoven
Piet van Eijndhoven Projekt Ingeniør

+31(0)6 528 685 95
p.vaneijndhoven@inteco.nl

Reggie van Genuchten
Reggie van Genuchten Ledelsesassistent

+31(0)6 528 685 97
r.vangenuchten@inteco.nl

Roef Jansen
Roef Jansen Projektleder

+31(0)6 512 683 59
r.jansen@inteco.nl

Roland Braken
Roland Braken Produktion medarbejder
Theo Jansen
Theo Jansen Projekt Ingeniør

+31(0)6 528 741 33
t.jansen@inteco.nl

Theo van Abeelen
Theo van Abeelen Produktion medarbejder
Toine Vermeulen
Toine Vermeulen Tendermanager

+31(0)6 533 508 23
a.vermeulen@inteco.nl

Ton Fens MBA
Ton Fens MBA Salg direktør

+31(0)6 112 535 58
t.fens@inteco.nl

Ton Fens MBA
Ton Fens MBA Salg direktør

+31(0)6 112 535 58
t.fens@inteco.nl

Wichard van Gent
Wichard van Gent Productionchef

+31(0)6 152 017 80
w.vangent@inteco.nl

Wim Berkhof
Wim Berkhof Projektansvarlig

+31(0)6 515 988 34
w.berkhof@inteco.nl

Wim Stevenaar
Wim Stevenaar planlægning ingeniør

+31(0)6 528 685 99
w.stevenaar@inteco.nl

Wim van Kempen
Wim van Kempen Producentleder

+31(0) 6 513 038 44
w.vankempen@inteco.nl

Xavier Nabunsky
Xavier Nabunsky Produktchef

+352 661 582 288
x.nabunsky@inteco.lu

Yvonne Mentzel-Broekman
Yvonne Mentzel-Broekman Rådgiver i markedsføringskommunikation

+31(0)6 526 881 59
y.mentzel@inteco.nl