NL EN FR DA

Vores medarbejdere

Drivkraften bag alle vores fantastiske projekter

Inteco-teamet er en god blanding af personer, der er specialiseret i forskellige discipliner. Sammen har de i alt hundredvis af års erfaring i loftindustrien. De omdanner kundernes loftudfordringer til løsninger, vi kan være stolte af!

Ad Voets
Ad Voets Produktion medarbejder
Andre van Abeelen
Andre van Abeelen Sales Ingeniør

+31(0)6 528 753 47
a.vanabeelen@inteco.nl

Angelina Kita
Angelina Kita Produktion medarbejder
Ankie van Antwerpen
Ankie van Antwerpen Administrationsassistent / P&O

+31(0)6 528 685 92
a.vanantwerpen@inteco.nl

Bernd Kroon
Bernd Kroon IT Specialist

+31(0)6 235 111 84
b.kroon@inteco.nl

Bram Donkers
Bram Donkers Økonomichef

+31(0)6 112 616 01
b.donkers@inteco.nl

Carl Driessen
Carl Driessen BIM Ingeniør

+31(0)6 528 685 94
c.driessen@inteco.nl

Charlotte van Hemert
Charlotte van Hemert HR Manager

+31(0)6 104 743 89
c.vanhemert@orangeclimate.nl

Christian van Gestel
Christian van Gestel Logistisk medarbejder
Cor van den Berkmortel
Cor van den Berkmortel Managerproduktion

+31(0)6 538 430 64
c.vandenberkmortel@inteco.nl

Corné van Heerebeek
Corné van Heerebeek Project Assistent

+31(0)6 213 896 76
c.vanheerebeek@inteco.nl

Dave Wagemakers
Dave Wagemakers Projektleder

+31 (0)6 274 175 65
d.wagemakers@inteco.nl

Davide Pierani
Davide Pierani BIM Modeller

+31(0)6 111 219 09
d.pierani@inteco.nl

Eelco Grootveld
Eelco Grootveld BIM Ingeniør

+31(0)6 528 685 93
e.grootveld@inteco.nl

Frans Damen
Frans Damen Produktion medarbejder
Ger Dilven
Ger Dilven Project Assistent

+31(0)6 528 600 11
g.dilven@inteco.nl

Gijs van de Geer
Gijs van de Geer administrativ assistent


g.vandegeer@inteco.nl

Harro Scholten
Harro Scholten R&D Engineer

+31(0)6 111 588 98
h.scholten@inteco.nl

Henrie van der Voort
Henrie van der Voort Produktionsleder

+31(0)6 155 875 92
h.vandervoort@inteco.nl

Joep van de Geer
Joep van de Geer Finansdirektør

+31(0)6 121 611 28
j.vandegeer@inteco.nl

John van den Broek
John van den Broek Indkøbschef


j.vandenbroek@inteco.nl

Joran Merkx
Joran Merkx Projektleder

+31(0)6 528 685 95
j.merkx@inteco.nl

Joris van Heijst
Joris van Heijst marketingspecialist

+31 (0)6 21859928
j.vanheijst@inteco.nl

Jos Huisman
Jos Huisman Koordinator Ingeniørarbejde

+31(0)6 528 686 01
jos.huisman@inteco.nl

Kenan Simsek
Kenan Simsek Projektleder


k.simsek@inteco.nl

Kevin Schelle
Kevin Schelle Sales Ingeniør

+31(0)6 274 164 74
k.schelle@inteco.nl

Leon van Alebeek
Leon van Alebeek Produktion medarbejder
Ludwig Swaagman
Ludwig Swaagman Projektleder


l.swaagman@inteco.nl

Mari van Grinsven
Mari van Grinsven Planner

+31(0)6 528 685 98
m.vangrinsven@inteco.nl

Mario van Esch
Mario van Esch Sales Engineer

+31(0)6 528 685 96
m.vanesch@inteco.nl

Mascha van Antwerpen
Mascha van Antwerpen Kvalitetskoordinator og Forebyggelsesmedarbejder

+31(0)6 552 334 28
m.vanantwerpen@inteco.nl

Maurice Peters
Maurice Peters Produktion medarbejder
Mérit van Schaik
Mérit van Schaik BIM Ingeniør

+31(0)6 528 741 35
m.vanschaik@inteco.nl

Ömer Aktas
Ömer Aktas BIM Ingeniør

+31(0)6 251 262 16
o.aktas@inteco.nl

Paul Ruijgrok
Paul Ruijgrok Direktør

+31(0)6 532 318 58
p.ruijgrok@inteco.nl

Peggie van der Heijden
Peggie van der Heijden Administrationsassistent

+31(0)6 528 685 91
p.vanderheijden@inteco.nl

Peter Schellen
Peter Schellen Produktion medarbejder
Rob van Straten
Rob van Straten Produktion medarbejder
Roland Braken
Roland Braken Produktion medarbejder
Ronald Versteeg
Ronald Versteeg Service Tekniker

+31(0)6 508 997 48
r.versteeg@inteco.nl

Teun van Herk
Teun van Herk BIM Ingeniør


t.vanherk@inteco.nl

Theo Jansen
Theo Jansen BIM Ingeniør

+31(0)6 528 741 33
t.jansen@inteco.nl

Theo van Abeelen
Theo van Abeelen Produktion medarbejder
Theo Vos
Theo Vos Projektleder

+31(0)6 216 892 79
t.vos@inteco.nl

Toine Vermeulen
Toine Vermeulen Tendermanager

+31(0)6 533 508 23
a.vermeulen@inteco.nl

William van Schijndel
William van Schijndel Produktion medarbejder
Wim Stevenaar
Wim Stevenaar Logistisk medarbejder

+31(0)6 528 685 99
w.stevenaar@inteco.nl

Xavier Nabunsky
Xavier Nabunsky Projektleder Belgien og Luxembourg

+352 661 582 288
x.nabunsky@inteco.lu