NL EN FR DK

Onze medewerkers

De drijvende krachten achter al onze mooie projecten.

Het Inteco team bestaat uit een mooie samenstelling van personen die specialist zijn in diverse vakgebieden. Samen zijn ze goed voor honderden jaren ervaring in de plafond industrie. Samen maken zij van de plafond uitdagingen van klanten projecten om trots op te zijn!

Ad Voets
Ad Voets Productie medewerker
Albert Brouwer
Albert Brouwer Hoofd Verkoop Binnendienst

+31(0)6 111 588 98
a.brouwer@inteco.nl

André van Abeelen
André van Abeelen Technisch Commercieel Binnendienst Medewerker

+31(0)6 528 753 47
a.vanabeelen@inteco.nl

Ankie van Antwerpen
Ankie van Antwerpen Administratief Medewerkster / P&O

+31(0)6 528 685 92
a.vanantwerpen@inteco.nl

Berry Cuijten
Berry Cuijten Engineer / 3d-tekenaar

+31(0)6 528 600 11
b.cuijten@inteco.nl

Bert Schepens
Bert Schepens Financieel Directeur

+31(0)6 513 038 45
b.schepens@inteco.nl

Bram Donkers
Bram Donkers Kostprijs analist

+31(0)6 112 616 01
b.donkers@inteco.nl

Carl Driessen
Carl Driessen Assistent Projectleider

+31(0)6 528 685 94
c.driessen@inteco.nl

Christian van Gestel
Christian van Gestel Productie medewerker
Cor van den Berkmortel
Cor van den Berkmortel Projectleider

+31(0)6 538 430 64
c.vandenberkmortel@inteco.nl

Eelco Grootveld
Eelco Grootveld Project Engineer

+31(0)6 528 685 93
e.grootveld@inteco.nl

Eric van der Plas
Eric van der Plas Assistent Projectleider / werkvoorbereider

+31(0)6 528 741 34
e.vanderplas@inteco.nl

Esther Liégeois
Esther Liégeois Engineer / 3d-tekenaar

+31(0)6 528 686 00
e.liegeois@inteco.nl

Frank Dorrepaal
Frank Dorrepaal Productie medewerker
Frans Damen
Frans Damen Productie medewerker
Hanne Højgaard
Hanne Højgaard Markt manager Denemarken

+45 224 529 89
h.hoejgaard@inteco.dk

Jack Didderiëns
Jack Didderiëns Projectleider

+31(0)6 204 185 07
j.didderiens@inteco.nl

Jack Holthuizen
Jack Holthuizen Hoofd R & D

+31(0)6 204 460 96
j.holthuizen@inteco.nl

John Ermen
John Ermen Productie medewerker
John van de Kraak
John van de Kraak Manager België en Luxemburg

+352 691 582 285
j.vandekraak@inteco.lu

Jos Huisman
Jos Huisman Assistent Projectleider

+31(0)6 528 686 01
jos.huisman@inteco.nl

Koen Hamers
Koen Hamers Hoofd werkvoorbereiding

+31(0)6 528 741 36
k.hamers@inteco.nl

Leon van Alebeek
Leon van Alebeek Productie medewerker
Ludwig Swaagman
Ludwig Swaagman Assistent Projectleider

+31(0)6 508 997 48
l.swaagman@inteco.nl

Mari van Grinsven
Mari van Grinsven Assistent Projectleider

+31(0)6 528 685 98
m.vangrinsven@inteco.nl

Marieke Maas
Marieke Maas Sales Engineer

+31(0)6 104 743 89
m.maas@inteco.nl

Mario van Esch
Mario van Esch Technisch Commercieel Binnendienst Medewerker

+31(0)6 528 685 96
m.vanesch@inteco.nl

Mark de Jong
Mark de Jong Projectleider

+31(0)6 528 741 33
m.dejong@inteco.nl

Mascha van Antwerpen
Mascha van Antwerpen KAM Medewerkster

+31(0)6 552 334 28
m.vanantwerpen@inteco.nl

Maurice Peters
Maurice Peters Productie medewerker
Mérit van Schaik
Mérit van Schaik Projectleider

+31(0)6 528 741 35
m.vanschaik@inteco.nl

Paul Ruijgrok
Paul Ruijgrok Algemeen Directeur

+31(0)6 532 318 58
p.ruijgrok@inteco.nl

Peggie van der Heijden
Peggie van der Heijden Administratief Medewerkster

+31(0)6 528 685 91
p.vanderheijden@inteco.nl

Peter Schellen
Peter Schellen Productie medewerker
Piet van Eijndhoven
Piet van Eijndhoven Assistent Projectleider

+31(0)6 528 685 95
p.vaneijndhoven@inteco.nl

Reggie van Genuchten
Reggie van Genuchten Management Assistent

+31(0)6 528 685 97
r.vangenuchten@inteco.nl

Roef Jansen
Roef Jansen Projectleider

+31(0)6 512 683 59
r.jansen@inteco.nl

Roland Braken
Roland Braken Productie medewerker
Theo van Abeelen
Theo van Abeelen Productie medewerker
Toine Vermeulen
Toine Vermeulen Sales Manager

+31(0)6 533 508 23
a.vermeulen@inteco.nl

Wim Berkhof
Wim Berkhof Hoofd Projectuitvoering

+31(0)6 515 988 34
w.berkhof@inteco.nl

Wim Stevenaar
Wim Stevenaar Werkvoorbereider

+31(0)6 528 685 99
w.stevenaar@inteco.nl

Wim van Kempen
Wim van Kempen Productieleider

+31(0)6 513 038 44
w.vankempen@inteco.nl

Xavier Nabunsky
Xavier Nabunsky Project Manager België en Luxemburg

+352 661 582 288
x.nabunsky@inteco.lu

Yvonne Broekman
Yvonne Broekman Marketing Communicatie Adviseur

+31(0)6 526 881 59
y.broekman@inteco.nl